Naar de hoofdinhoud

Instellen van koppeling Pensioenfonds Levensmiddelen

Meer dan 2 weken geleden bijgewerkt

Wanneer je aangesloten bent bij het Pensioenfonds Levensmiddelen, dan dient er maandelijks een pensioenaangifte gedaan te worden. Hiervoor dien je een koppeling in te stellen in Employes.

Voor het eerst aanmelden

Is je onderneming actief in de levensmiddelenbranche en nog niet aangesloten bij het pensioenfonds? Vul dan dit vragenformulier in. Stuur het vragenformulier en een recent uittreksel uit het Handelsregister van de Kamer van Koophandel naar [email protected].

Machtigen als administratiekantoor

Het is belangrijk dat het pensioenfonds levensmiddelen ook op de hoogte is dat Employes de UPA instuurt voor jouw bedrijf.

Je dient daarvoor Employes te machtigen als administratiekantoor.

Je hoeft hiervoor geen nieuw inzendaccount aan te maken.

Het inzendaccount waarmee Employes aanlevert is AZL011064

Instellen van de koppeling

Hieronder staan de stappen voor het instellen van de koppeling:

  1. Ga naar koppelingen

  2. Klik op de koppeling 'Pensioenfonds Detailhandel'

  3. Klik op 'Koppelen'

  4. Voer het werkgeversnummer in wat is uitgegeven door het pensioenfonds

Mocht je de koppeling later hebben aangezet dan het eerste tijdvak wat is verloond binnen Employes dan mag je een e-mail sturen naar [email protected]. Wij kunnen met terugwerkende kracht de eerdere pensioenaangiftes nog voor je indienen.

Was dit een antwoord op uw vraag?