Naar de hoofdinhoud

Instellen van koppeling Pensioenfonds Bakkers

Meer dan 2 weken geleden bijgewerkt

Wanneer je aangesloten bent bij het Pensioenfonds Bakkers, dan dient er maandelijks een pensioenaangifte gedaan te worden. Hiervoor dien je een koppeling in te stellen in Employes.

Voor het eerst aanmelden

Je kunt onderstaand formulier invullen en om na te laten kijken of je verplicht bent aangesloten bij het pensioenfonds Bakkers.

Je krijgt dan binnen 5 werkdagen een uitnodiging voor een online bedrijfsonderzoek. In het bedrijfsonderzoek beantwoord je een aantal vragen. Als je de vragenlijst hebt ingevuld weet je direct of je onder het pensioenfonds bakkers valt. En of je verplicht ben aangesloten of dat je hiervoor kan kiezen.

UPA activeren

Via onderstaande link kun je bij het pensioenfonds de UPA activeren

Instellen van de koppeling

Hieronder staan de stappen voor het instellen van de koppeling:

  1. Ga naar koppelingen

  2. Klik op de koppeling 'Pensioenfonds Detailhandel'

  3. Klik op 'Koppelen'

  4. Voer het werkgeversnummer in wat is uitgegeven door het pensioenfonds

Het werkgeversnummer kun je terug vinden in het portaal van het pensioenfonds.

Mocht je de koppeling later hebben aangezet dan het eerste tijdvak wat is verloond binnen Employes dan mag je een e-mail sturen naar [email protected]. Wij kunnen met terugwerkende kracht de eerdere pensioenaangiftes nog voor je indienen.

Was dit een antwoord op uw vraag?